))Zapraszamy na Oficjalną Stronę internetowa Jerzego Roberta Nowaka((

wtorek, 5 lipca 2016

Żałosny upadek mgr. filologii polskiej Magdaleny Figurskiej

Na związanym  z „Gazetą Polską” blogu „Nasze blogi  pojawił się  głupi i obrzydliwy wpis nieznanej szerzej Pani Nikt ,czyli Magdaleny Figurskiej ,atakujący mnie tylko za to, że  pisuję w „Gazecie Warszawskiej”. Wpis głosił: „Jerzy Robert Nowak – Moritz Neumann , to dobry przykład, że „Warszawska Gazeta” nie jest antysemicka i nawet antyesbecka”. Przypomnę, że przypisywanie, mi żydowskiego pochodzenia i miana Neumann jest przejęte z  tekstów L. Bubla, postaci iście agenturalnej, która przypisuje żydowskie pochodzenie Kaczyńskiemu, Olszewskiemu, Szeremietiewowi etc. Przypomnę, że nikt nie zrobił więcej ode mnie w Polsce po 1989 r. dla  położenia tamy agresywnemu  żydowskiemu antypolonizmowi, J,. T. Grossowi, etc. Nie słyszałem, żeby ta jakaś Figurska  kiedykolwiek cokolwiek zrobiła w obronie tak zagrożonej polskości, a jak widać przyłącza się do jej wrogów. Tak  szkalować mnie   mogą  tylko agenci i agentki Mossadu, lub całkowicie prymitywne i chamskie figury. Być może  Figurska zalicza się do tych ostatnich.   

Dziwię się, że kierownictwo  blogu „Nasze blogi” dopuściło tego typu obrzydliwy wpis na swym portalu. Jak Państwu nie wstyd? Czekam na natychmiastowe przeproszenie ze strony prowadzących blog i usunięcie kretyńskiego wpisu.  

Nie będę się jednak procesował z Figurską- Panią Nikt, która głosi sama o sobie: „O mnie: Trochę publicystka, trochę poetka, trochę ironistka. Magister filologii polskiej. Wrażliwa, choć krytyczna i bezkompromisowa obserwatorka i komentatorka życia politycznego. Nie lubi: skrętu w lewo i czerwonego światła, komuny, tajnych agentów i wszelkich przekrętów. Wielkiego Brata i Nowego Wspaniałego Świata. Białych plam i czarnych charakterów, kłamców i pozerów. Książek bez treści, wersów bez uczucia, Himalajów hipokryzji i doliny obłudy, lansu, szpanu, plastiku i nudy”. Najśmieszniejsze, że ta kalumniatorka nazywa się „trochę poetką” i osobą "wrażliwą". 
Od kiedy chamstwo nazywa się wrażliwością ? 

     Apel do czytelników mego blogu

    Gorąco zachęcam wszystkich czytelników mego blogu do udziału w manifestacji kresowiaków przed Sejmem w dniu 7 lipca o godz. 13:00 Chodzi o nakłonienie posłów do przegłosowania ustawy określające rzeź Polaków na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej mianem ludobójstwa i ustanowienia dnia 11 lipca Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian. Myślę, że każdy, w kim bije polskie serce, powinien uczestniczyć w tej manifestacji.

3 komentarze:

 1. Trochę to dziwne, panie Jerzy. Nie mogę znaleźć takiego wpisu u tej pani.
  Ostatni wpis według nich miała 1 kwietnia.
  http://naszeblogi.pl/user/2565/wpisy

  OdpowiedzUsuń
 2. Leszek Bubel właśc.Izaak Szloma Bubelbaum vel Srul Bubelstein

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Profesorze - nie ma się czym przejmować. Wiele osób doczekało się żydowskich personaliów. Ktoś to robi dla zabawy i dla zdyskredytowania danej osoby. Z drugiej strony - bycie Żydem nie jest chyba niczym złym. Niestety takich odważnych, jak ta pani, jest teraz cała masa, co to strzelają zza winkla. Szkoda tylko, że nie było ich (i nie ma), gdy trzeba mówić głośno z otwartą przyłbicą o szantażu żydowskim opiewającym na kwotę 65mld dolarów (lub więcej).
  A może takim osobom te żądania są na rękę? Może wcale im na Polsce nie zależy?

  Tak działa Gazeta Polska.

  OdpowiedzUsuń