))Zapraszamy na Oficjalną Stronę internetowa Jerzego Roberta Nowaka((

niedziela, 8 października 2017

Najważniejsze wiadomości z ostatnich tygodni

Zdecydowane poparcie prezesa J. Kaczyńskiego dla ministra Z. Ziobro, który „robi znakomicie”
 
Podczas konwencji „Solidarnej Polski” w dniu 7 października 2017u r. goszczący na niej szef PiS Jarosław Kaczyński podziękował Zbigniewowi Ziobrze za to, że "bardzo wiele robi" na drodze budowy "sprawnego, silnego państwa". Mówiąc o Ziobrze prezes Kaczyński stwierdził, iż ten : „Robił bardzo wiele, chociaż tak może bardziej młodzieńczo, przed przeszło 10 laty, w tym dawnym rządzie, bo to też przecież była próba, choć nieudana i robi to naprawdę znakomicie dzisiaj. Znakomicie działa, znakomicie prowadzi wielką część tego zadania, o którym tutaj mówię" - podkreślał Kaczyński. Sala nagrodziła te słowa oklaskami. To tak jednoznaczne poparcie prezesa Kaczyńskiego dla osiągnięć Ziobry było tym wymowniejsze w kontekście niedawnego ataku lizuski Dudy - sklerotycznej lewaczki Z. Romaszewskiej, która wystąpiła za usunięciem Ziobry z kierownictwa Ministerstwa Sprawiedliwości.
 
Głupawy prowokacyjny atak A. Dudy na ministra Z. Ziobro

Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika „Do Rzeczy” w dniu 11 października ( w rozmowie Pawłem Lisickim i Kamilą Baranowską) stwierdził, że ataki na niego pochodzą głównie z jednego środowiska. – Bynajmniej nie jest to środowisko Prawa i Sprawiedliwości – stwierdził prezydent. Prezydent Duda w rozmowie z  z „Do Rzeczy” był pytany m.in. o to, czy jego spór z ministrem Zbigniewem Ziobro to „spór pokoleniowy między 40-latkami”. Takiego określenia użył niedawno prezes PiS Jarosław Kaczyński. – Mi nie chodzi o ministra X czy ministra Y, lecz o każdego ministra sprawiedliwości, który jest jednocześnie prokuratorem generalnym i w mojej ocenie nie powinien mieć tak ogromnej władzy nad Sądem Najwyższym, jakie dawała mu uchwalona przez parlament ustawa – ocenił Duda. Prezydent wyraził również przekonanie, że ataki na niego pochodzą głównie z jednego środowiska i nie miał na myśli Prawa i Sprawiedliwości. –Chodzi o jednego z koalicjantów PiS w ramach Zjednoczonej Prawicy – doprecyzował. – Wyborcy doskonale pamiętają, że te same osoby w 2011 roku, zaraz po wyborach parlamentarnych, zdradziły Prawo i Sprawiedliwość, próbowały rozbić Klub Parlamentarny PiS i partię – dodał. (Cyt. za :w Polityce.pl)
 
Wywiad Dudy dowodzi, ż ten nadęty i bufonowaty prezydent - pieniacz niczego się nie nauczył z dyskusji ostatnich tygodni . Reagując na powszechną krytykę jego poczynań, m.in. ze strony prezesa PiS-u J. Kaczyńskiego, premier B .Szydło,. ministra A. Macierewicza, szefostwo Ministerstwa Sprawiedliwości i przeważającą część poważnych publicystów, na czele z W. Gadowskim, Duda próbuje odwracać kota ogonem. Winę za tak powszechne krytyki jego hamulcowych działań i ambicjonalnych prób zagarnięcia jak największych kompetencji dla siebie manipulacyjnie przedstawia jako wyłączne działanie „zdrajców” z ‘Solidarnej Polski.’ A przecież to on był zdrajcą wobec swego dobroczyńcy Z. Ziobro, który niepotrzebnie wyciągnął jego, byłego działacza zbankrutowanej Unii Wolności, z politycznego niebytu i uczynił wiceministrem sprawiedliwości w 2006 r. . Coraz wyraźniej widać całą złą wolę Dudy ,podjudzanego przez najbliższe otoczenie, rzecznika („Czerepaka” ) i dawnych kolesiów z Unii Wolności, którymi obsadził kancelarię prezydencką W środę 11 października o godz. 18 idziemy na manifestację Kresowiaków przed pałac prezydencki Dudy z apelem, żeby choć trochę zmądrzał. Życzenie to jest to chyba jednak dość nierealne w przypadku takiego bezmyślnie zakochanego w sobie narcyza i zadufka.
 
Większość internautów ma dość Dudy!
 
Nader wymowne są komentarze internautów (na portalu: w Polityce.pl) w związku z ostatnim wybrykiem pyszałkowatego prezydenta Dudusia. Zdecydowana większość komentarzy internautów ostro krytykuje Dudę. oto niektóre przykłady:
-PAD jest małostkowy i dużo mu brakuje do Ziobry który się uczy na własnych błędach. PAD zaczyna zachowywać się trywialnie, te wracanie do spraw byłych i podpieranie się śp. Lechem Kaczyńskim by wyrazić swoją niechęć do ministra jest żenująca. Ta żenada mnie powaliła, zachowanie na poziomie Adriana. Wbijać taki osinowy kołek we własny obóz który go wyniósł do prezydentury. Człowieku opanuj się.
Maniek 178.215.194.*
Ziobro, Jaki .... Oni chcą coś zmienić naprawdę
marcin 90.37.126.*
Panie Prezydencie,nie po to Pana wybieraliśmy aby Pan toczył swoje wojenki z ministrem Ziobro,ale po to aby mu Pan pomógł oczyścić te stajnie Augiasza polskiego wymiaru sprawiedliwości
KOKO 79.185.113.*
B.SZYDŁO NA PREZYDENTA MA MÓJ GŁOS
gość 79.186.113.*
Pełne poparcie dla ZIOBRY.Decyzje,wypowiedzi,postępowanie Prezydenta A.DUDY 'dziwnie wpisują" się w fakt że OTOCZONY JEST AGENTURĄ!,w Kancelarii,przez BBN i zewn. np. tacy "DORADCY' jak "mecenas" K.
kilim 78.28.33.*
PAD w sprawie naprawy sądów potwierdza,że jest hamulcowym.
Duduś wystrychnął nas na dudka. akcja psychologiczna prowadzona w uchu prezesa przez służby wsi przyniosła efekty: wzrosła u prezydenta zawiść, zazdrość, poczucie małości względem pana Kaczyńskiego, i wreszcie nienormalny rozrost własnego EGO !! pan Duda staje się bardzo niebezpieczny dla dobrej zmiany !!
kazik 83.28.19.*
Pan Min. Ziobro to jeden z mocnych filarów PISu. A pan prezydent to jedna z figur w PISe. Ostatnio mocno kontrowersyjna z awanturniczymi sympatiami . Ziobro ma 100% poparcia w PIS a Duda 10%.
gpk 94.254.140.*
PAD jest już nie naszym człowiekiem. Wybrał "okrągły stół". Nigdy przenigdy nie byłby w miejscu w którym jest. Tylko dzięki Panu J. Kaczyńskiemu, Pani B. Szydło, wyborcom PiS. Niestety zdradził nas
ale jaja 194.116.182.*
brawo Ziobro brawo Pan Kaczyński dziękujemy za dobrą zmianę A Prezydent dołączy po kadencji do 3 tenorów TW BULA TW BOLKA i komucha TW ALKA
utrzymujemy cały DWÓR pana prezydenta a w BBN siedzą komunistyczni agenci i ludzie Moskwy, którzy prowadza formalną akcję przeciw MON, przeciw MS, nawet przeciw rządowi Pani Premier Szydło i pan prezydent tego nie widzi!! w wywiadzie "do Rzeczy " ani słowa o tym problemie.
hany 178.235.43.*
Myślę że PIS nie wystawi PAD na następną kadencję. Na razie musi udawać że go lubi.
Ina 188.146.160.*
Zauważmy,że publiczne,agresywne ataki wywodzą się niezmiennie z KP/nie uwzględniam tu opozycji/.Atakowani Ministrowie zachowująsię powściągliwie,dyplomatycznie.A nie chodzi tu tylko o Ministra Ziobrę.
W_LS 5.172.235.*
Ziobro ma swoje "krakowskie zalety" (czyli mankamenty) jednak jest mniej uparty i słucha nauk doświadczpnego polityka - Prezesa PiS. PAD musi odejść na bocznicę
Ula 86.63.82.*
BRAWO PANIE PREZESIE KACZYŃSKI, BRAWO PANIE MINISTER ZIOBRO.
noee 158.174.8.*
moglo byc gorzej gdyby wygral Komorowski, a tak przez chwile, nowy prezydent podpisywal dobre ustawy az mu przypomniano moze cos albo ktos, bo o 180 stopni sie obrocil, inny czlowiek nagle...
annja 79. duda ty ZDRAJCO teraz chesz ROZBIC PIS ???? TY ZDRAJCO !!!! chcesz rozbic PIS ty ZDRAJCOOOO!!!! GDZIE REFORMA POstkomunistycznego KRS i SN !!??? Ty ZDRAJCO przegrasz wybory !!SZYDLO NA PREZYDENTA !!!
- galgan 178.43.27.*
pan ziobro - dobrze dziala - nie boi sie ma wizje - czego i zycze panu prezydentowi
advocem 188.146.69.*
Wspomnienia p.Romaszewskiej z PRL nie mogą być podstawą do wetowania ustaw których wprowadzenie w życie przez Z.Ziobrę spełniłoby oczekiwanie 81% społeczeństwa radykalnej zmiany w 163.69.*
jest jedna tylko różnica jeden nie zawsze jest za tymi ,którzy na niego głosowali,drugi cały czas nie zmienia frontu, nie daje się nabrać lobbystom
ZEN 85.89.179.*
DUDA - OBŁUDA
aka@aka
Ziobro przecież powiedział, że liczy na mądrość Pana Prezydenta i jego otoczenia. A PAD chce jakoś wybrnąć ze swego głupiego buntu i wali na oślep. Ciekawe, czy jego warunki to dymisja Ziobry i Macierewicza?
hg@Henia
Adrian w cieniu PKWN 89.68.135.* bardzo dobry artykuł .Romaszewska i jej ojciec nie dość ,że to komuchy to i masony http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/veta-prezydenta-dudy-zofia-romaszewska-adam-strzembosz-i-cien-pkwn
"Pani Zofia Romaszewska nie odpowiada za wybory swojego Ojca, który się po prostu „ładnie urządził” po wojnie. Natomiast ma ona „swoją świadomość historyczną”, która nie jest – naszą świadomością historyczną. Pani Zofia Romaszewska po prostu uważa, że jej głos znaczy znacznie więcej niż głosy 235 posłów Sejmu RP, głosy paru milionów Polaków czy głos jakiegoś tam „ministra z prowincji”. To jest dokładnie ten styl myślenia, z jakim do sprawowania kurateli nad Polską w imieniu Stalina przyszli do władzy komuniści w 1944 r." WSYDŹ SIĘ PAD
Art 100.8.136.*
złotousty kaznodzieja płacze w rękaw Romaszewskiej-jest mi wstyd za tego człowieka na którego głosowałem w wyborach, miał być mąż stanu a wyszedł "karzełek" polityczny - żal i sromota
jPOi.N@jPOi.N
Tylko szanowny panie PAD Ziobro "robi" za konia w tym pojeździe, a pan wraz z Czerepachem Sp. z o.o. za wyjątkowo skuteczny hamulec.
Co PIS obiecał i zaczął, to musi koniecznie kontynuować, by SUWEREN uwierzył w nadchodzące zmiany państwa, które było bezprawiem bandytów i wymieść wszystkie brudy, które POPSL zamietli pod dywan.
gosc 83.5.254.*
Dosc tego kluczenia i lamania przyzeczenia przez PADa i tak zdradzieckiej POstwy. .....Minister Ziobro na PREZYDENTA POLSKI przy nastepnych wyborach prezydenckich!!!!!!
bumbis1 83.26.245.*
PAD nadął się jak te balony i uwierzył że jest mężem stanu- przy takim składzie doradczym nie dziwię się. Spodziewałem się bardziej trzeźwego osądu spraw .Szkoda bo miał szanse na następstwo po PJK
Polka 213.5.212.*
Wielkie brawa dla ministra Ziobry. Polacy lubią tych co dążą do zgody. Słowa min. Ziobry znacząca odbijają od aroganckich słów PAD. Bardzo dobrze i tak trzymać. Niech PAD mąci, zbierze burzę.
em. inż. 83.31.43.*
Brawo Panie Ministrze ZZ. Wielkie gratulacje. Na pohybel z adrianem.
AndrzejS. 176.221.122.*
Taka ludowa przyśpiewka: "Był Duda,był Duda, miał dudy, miał Ale te dudy nie były Dudy-bo ten Duda od innego Dudy te dudy miał"
BJ 185.46.169.*
Przede wszystkim to PAD jest CHOROBLIWIE ZAWISTNY, bo brak mu energii pomysłów i wizji.Jako Polityk to amator,stąd to chamskie poniżanie JK i weta to nienawiść zawistnika do lepszych w jego mniemaniu
E.K 159.205.247.*
PAD nie potrafi zapanować nad swoją kancelarią, okazał się być małym, mściwym człowieczkiem, który chce większej władzy, nikt mu nie obiecywał, że w Polsce ma być system prezydencki.
Kris 77.254.102.*
(...).PJK ocenia Żiobrę i innych pod kątem ich działań dla dobra państwa, a PAD bierze pod uwagę OSOBISTE urazy. To jest różnica między wielkością a małością.
ZIOBRO jest znakomitym min. sprawiedliwości. PAD znakomitym prezydentem był (do czasu aż postanowił uratować kumpli z SALONU i został drugim Marcinkiewiczem).
NiePOprawny 217.99.253.*
O co chodzi w tej układance?Ziobro rzeczywiście chce reformy sądownictwa a Duda tylko mówi że chce reformy a w rzeczywistości proponuje rozwiązania korzystne dla nadzwyczajnej kasty-jasne?
KRAKUS 83.7.25.*
**Ja i 80 % POLAKÓW chcemy realnej, prawdziwej poprawy polskiego sądownictwa. Nie zaakceptujemy reform pozornych. Rozliczyć winnych. To jest nasz warunek Panie Prezydencie !!!!
Kim 37.248.157.*
Duda znalazl nad ranem w lozku leb konia i od tego czasu rozpoczely sie veta i gra przeciwko dobrej zmianie
tom 178.4.28.*
Uważam Rze współpracuje z Rzeczpospolitą,a więc jest obecnie gazetą lewacką.Mówiąc jaśniej,Duda poszedł udzielać wywiadu do Trybuny Ludu.Po prostu zdrajca.
halszka 83.28.249.*
P.PREZES nie buja w obłokach ,tylko widzi,że najbardziej atakowanym ministrem po P.Macierewiczu jest P.Min.Ziobro!Świadczy to o tym,że obaj mają kluczowe resorty, bardzo zabagnione,więc robią porządek
jan 31.183.59.*
Jak są nieporozumienia w rodzinie to sprawę załatwia się w ciszy gabinetów, a nie Panie Prezydencie unosić się ambicją. W ten sposób osłabia się całe ugrupowanie. Wstyd PAD!!!
Treść komentarza została usunięta.
Za szybko sie odkryli.... 31.11.131.*
Wlasnie!inny czlowiek nagle!PO rozmowie z merkel a POtem:tusk! I juz wszyscy wiedza ze nie ma dla AD 2-ej kadencji!Jest POdzial i hamowanie i o to chodzi!oraz wyautowanie JK (...)
wyborca 2.29.205.*
megalomania i bezrefleksyjność PADzika poraża i przeraża szczególnie ludzi, którzy chcą i z niecierpliwością czekają na naprawę Polski czyli "dobrą zmianę"...
...a to bardzo duże zamieszane 159.205.248.*
niki 95.40.112.*
a może duduś poszedłbyś do gazety polskiej ,żle sie dzieje w kancelarii PAD ZIOBRO na prezydenta w 2020
zdumiony 87.101.68.*
z Konstytucji wynika że rządzić powinna większość czyli 50 % + 1 głos, nie wiem czemu pan Prezydent uważa że większość to jest 3/5, jak rządziła PO+PSL to nikt nie mówił że większość to 3/5
leila 89.79.46.*
Cały ten blichtr ze strony PAD, to było jedno wielkie oszustwo. Oszustwo, przyznam doskonałe. oszukać tak doskonale tyle milionów wyborców, to majstersztyk.
emili 46.169.157.*
Ziobro brawo. Duda zdrajca.
gość 89.206.12.*
prezydent sam nadęty jak balon pewnego dnia pęknie - jeszcze trochę i będzie jak Recep Tayyip Erdoğan (też prezydent0
Zbigniew Ziobro.jest filarem.Rzadu..Duda.moj.glos juz stracil.
Monter 92.19.76.*
Pan Duda swoimi projektami ustaw po prostu się skompromitował. Niczego porównywalnie dobrego nie stworzył, aplauzu nie ma u nikogo, a problemy są jak były kiedy wetował. Teraz usiłuje się wyślizgać.
szczery 89.67.22.*
PPDuda-jest przegrany-skonczy jak Kazio-zdradza PIS i swych zwolennikow -totalna go osmiesza a On sie im podlizuje
Adam 83.24.168.*
Min. Ziobro i jego młoda , profesjonalna kadra to dobra robota, tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!
inter 176.109.133.*
Brawo Pan Kaczyński liczy się tylko Polska a nie chore ambicje prezydenta i jego doradców.
kkk 89.65.186.*
Wszystko przez Trumpa? PAD postał trochę koło Trumpa i poczuł się równie wielki? Może czas zejść na ziemię?
ciemnymoher 89.67.112.*
Paie Fijołek, niech pan już przestanie nachalnie stręczyć Dudę. Ziobro chciał wczoraj "wyciągać rękę", Kornhauser dzisiaj tę rękę opluł. Szabesgoj gra bezczelnie na rozbicie prawicy.
.*
Trzymamy kciuki za ministra Z. Ziobro. Dobrze pracuje i chce dobrych zmian dla nas ,dla Polaków.
Szacunek dla Jarosława Kaczyńskiego , szacunek dla Zbigniewa Ziobro .
Panie Duduś, nie ma Pan 37.201.5.*
legitymacji do porównywania się z P. Ziobro. Ziobro to znaczące sukcesy w naprawie Państwa a Pan co? Ano nic, sama destrukcja w sprawach krajowych... i tych kilka stójek przy wielkich tego świata?
E.K 159.205.247.*
PAD nie potrafi zapanować nad swoją kancelarią, okazał się być małym, mściwym człowieczkiem, który chce większej władzy, nikt mu nie obiecywał, że w Polsce ma być system prezydencki.
Stary75+@Stary75+
Dość dawno temu pisałem na tym portalu, że portret p.Zb.Ziobro wisi u mnie na ścianie i codziennie mówię do Niego: "Będziesz prezydentem Rzeczypospolitej." Marzenia się czasem spełniają. Może moje też się spełni. A watahy esbecko-chazarskie krążą, wyją i szukają ranionej zwierzyny żeby rozszarpać ją na kawałki i pożreć. Ale nic z tego! Owczarki podhalańskie pilnie strzegą powierzonych ich opiece owieczek. Jeden juhas awansowany na bacę zaczął się trochę biesić ale pokazać mu "ciupaskę" to się wrychle do pozostałych przysposobi. Kierdel musi być i bezpieczny i rozumnie kierowany!!!
aga 83.145.157.*
Jakim prawem Duda krytykuje Ziobrę?Ziobro razem ze swoimi ludźmi w ministerstwie zapie...rza aż się kurzy! A Duduś z Czerepachem, Solochem tylko knują i jątrzą!Wielkie rozczarowanie Prezydentem!
mg 77.112.75.*
Zgadzam się. Pan Kaczyński to mąż stanu. Pan Ziobro wspaniały minister, człowiek honoru i wiary. Pamiętam jego występy w TV TRWAM. Piękna sprawa. Pozdrawiam wszystkich na forum! Szczęść Boże.
HBN 89.64.18.*
Brawa dla p min Ziobry! Szacunek dla jego pracy i wytrwalosci i wielkodusznosc wobec dranstwa PAD malego czlowieczka o wielkim rozdetym ego!
madzia 46.134.165.*
Ziobro stracił raz a zyskał dwa razy!!!!!!!!
Bogdan@bgh
Sto lat najjaśniejsze diamenty naszej polityki, PAD jest po prostu zdrajcą, czas rozejrzeć się za następcą, Ziobro byłby znakomitym powierzyłbym mu tą funkcję w ciemno. Mamy kilku innych kandydatów na najwyższe stanowiska którzy już błyszczą, czy to jakiś przypadek że Jaki jest wiceministrem u Ziobry, to znakomite.
BENON 89.64.40.*
Panie Jarosławie , dużo zdrowia i wytrwałości w tępieniu Złogów , z Adrianem bez taryfy ulgowej
tanisłaW 212.182.91.*
Nawet nie umie się zachować jak na gospodarza przystało... buta i pycha ten typ tak ma !
Pawel 31.2.32.*
Duda dba o interes kasty a co z interesem społeczeństwa?Zablokował nominację generałów w interesie "wsi",szpionow.Slucha Mordoru, opóźnia zmiany opleciony agentura.
Bzdura, nie ma żadnego "porozumienia" i NIE BĘDZIE. PAD reprezentuje interesy wierzycieli, którzy muszą mieć swoich namiestników w sądownictwie. Nie po to mamy tak zły i nieoperatywny sposób podziału kompetencji konstytucyjnych, żeby sobie roić o demokracji, tylko po to by wierzyciele mieli pewność, że status quo nie da się zmienić. Duda okazał się człowiekiem bez charakteru, łamiącym dane obietnice i STEROWALNYM, jak sterowalny był Tusk. Nie po to wybiera się "własnego człowieka" na Prezydenta, żeby umożliwiał dorwanie się do władzy Polakom, tylko po to, żeby NADAL trzymać Polaków za twarz. Nie po to ma się swoich przedstawicieli w kaście prawniczej żeby pozwalać na demokrację tylko po to, żeby PILNOWALI INTERESU. A brednie o "ruskiej agenturze" podszywającej się pod "niezadowolony prawicowy elektorat" to możecie towarzyszu DOMI144 opowiadać na zebraniach KODu
Dziadek Borowik 84.177.60.*
Infantylnosc PADa POrazajaca! Dla swoich malych ambicyjek i dziecinnych POdchodow POstawil w konflikcie z PiSem na szali przyszlosc Ojczyzny, to NIEWYBACZALNE! Szczescie od Boga ze mamy Prezesa PiS!
Jestem ogromnie wzruszony tymi wpisami. Aż w duszy gra po ich lekturze./ Ludzie wreszcie się obudzili i poznali na zdradzie Hamulcowego Dudy. Wielkie brawa dla internautów! Wielkie brawa dla J.,Kaczyńskiego i Z. Ziobry ! Na pohybel zdrajcy Dudzie!

3 komentarze:

 1. Szanowni Państwo. Może ktoś jasno i "głośno" odpowie na proste pytanie: Czy to zupełny przypadek, że przy osobach na najwyższych urzędach w Polsce, zawsze są ŻONY z "innej strony"???
  Konia z rzędem temu, kto zna odpowiedź na to pytanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego tutaj nie spoglada sie wstecz na historie i nie czerpie z niej przykladow?A jest ich w ostatnich 100 latach bez liku. Przeciez tutaj idzie gra o Panstwo Polskie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szczęście wszystko idzie ku dobremu, otoczenie dużego pałacu spacyfikowane. Zapraszana Gersdorf na outcie. Kilka lat i kilku przebojowych ministrów to koszt.

  OdpowiedzUsuń