))Zapraszamy na Oficjalną Stronę internetowa Jerzego Roberta Nowaka((

środa, 8 sierpnia 2018

Zdegradować Dudę! -Apel Ligi Obrony Suwerenności


Kilka dni temu otrzymałem godny uwagi tekst od kierownictwa Ligi Obrony Suwerenności. Jest to działająca od lat z siedzibą w Gdańsku partia patriotyczna, kierowana przez Wojciecha Podjackiego. W dłuższym oświadczeniu Ligi Obrony Suwerenności, sygnowanym przez jej przywódcę Wojciecha Podjackiego, stwierdzono m.in. w kontekście weta A. Dudy w sprawie degradacji członków WRON-u

Weto Dudy należy uznać za zdradę ideałów patriotycznych i za zatrzymanie procesu rozliczenia z przeszłością komunistyczną … Nie jest to zresztą jedyny przykład wiarołomności Andrzeja Dudy, ponieważ w 2017 roku zakwestionował swoim wetem głębokość zmian w sądownictwie, utajnił też aneks do raportu z likwidacji WSI, a swoim uległym zachowaniem wobec środowisk żydowskich i ukraińskich, nie licującym z godnością pełnionego urzędu, przynosi nam tylko wstyd. Dlatego można uznać, że sprzeniewierzył się polskiej racji stanu i powinien z mocy prawa stracić swój urząd
 
Warto przypomnieć, że Liga Obrony Suwerenności uczestniczyła w wyborach prezydenckich jako jedna z partii politycznych popierających wybór A. Dudy na prezydenta RP. Myślę, że swym tak jednoznacznym oświadczeniem Liga Obrony Suwerenności daje świetny przykład dla innych organizacji i partii patriotycznych, które zachęcam do podobnych inicjatyw. Duda, marionetka w rękach Żydów, sterowany przez teścia polakożercę J. Kornhausera, ostatnio skompromitował się między innymi haniebnymi przeprosinami Żydów za marzec 1968, przepraszając w ten sposób także ubeckich morderców żydowskich - „mordercę sądowego” Stefana Michnika i zbrodniczą prokurator płk. Helenę Wolińską Apeluję do innych organizacji patriotycznych, w pierwszym rzędzie do Ruchu Narodowego i organizacji Kresowian o podjęcie decyzji podobnych do Ligi Obrony Suwerenności i zablokowanie szansy wyboru zdrajcy Dudy na kolejną kadencję prezydenta RP.

2 komentarze:

  1. Niestety, jest to smutny wniosek Ligi Obrony Suwerenności poparty przez Pana Profesora Jerzego Roberta Nowaka, ale Andrzej Duda już pokazał wiele i oby to było już wszystko. Jednak już to, co pokazał wystarczy aby odszedł w polityczny niebyt.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szanowny Panie Profesorze mnie i moich bliskich nie trzeba przekonywać do bojkotu tego prezydenta w kolejnych wyborach.Niestety głosowałem na Dudę i PIS, dziś nie mogę patrzeć się na siebie w lustrze z tego powodu.Jak wielu dałem się zwieść jego manipulacji i jestem wściekły , że Kaczyński podsunął nam człowieka,który swoimi czynami nas Polaków hańbi.Czy jest jeszcze dla nas nadzieja nie wiem , ale jeśli do wyborów nie będzie kandydował ktoś godny to niestety będę musiał te wybory zbojkotować.Tym razem mając wybór zło i mniejsze zło nie wybiorę żadne z tych opcji.serdecznie Pana Profesora pozdrawiam i życzę zdrowia.

    OdpowiedzUsuń