))Zapraszamy na Oficjalną Stronę internetowa Jerzego Roberta Nowaka((

czwartek, 7 grudnia 2017

Zaproszenie do udziału w manifestacji antyprezydenckiej

Zapraszam do udziału w manifestacji antyprezydenckiej w poniedziałek 11 grudnia o godz. 18.00 na Krakowskim Przedmieściu 46/48 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie pod hasłem: "Andrzej Duda nie chce być Prezydentem Polski i Polaków - zdradził polskich Patriotów, Kresowian, Narodowców...”.

 Prezydent  RP A. Duda znany z jednostronności na rzecz różnych lemingów i lewaków  pominął w składzie Komitetu obchodów 100-rocznicy  niepodległości Polski przedstawicieli Kresowiaków, a więc  społeczności, stanowiącej około 6 milionów Polaków. Pominął również  przedstawicieli organizowanego od sześciu lat wspaniałego Marszu Niepodległości, skupiającego co rocznie ponad sto tysięcy patriotów. Duda pominął też najwybitniejszych historyków i intelektualistów patriotycznych. Do wyselekcjonowanego „odpowiednio” przez niego Komitetu powołał za to przedstawicieli mniejszości niemieckiej, podłą prezydent Warszawy, główną odpowiedzialną za eksmisję 40 tysięcy warszawiaków H.Gronkiewicz Waltz, W.Pawlaka, głównego odpowiedzialnego za tak niekorzystne dla Polski kontrakty z Gazpromem, prezydenta Wrocławia R. Dutkiewicza, jedną z osób najbardziej odpowiedzialnych za „pełzającą germanizację Wrocławia”, H. Bochniarz, byłą działaczkę  PZPR (. I sekretarza POP PZPR w Instytucie Koniunktur i  Cen), prezentująca egoistyczne interesy wielkiego kapitału ,etc. Te pominięcia ze strony Dudy  stanowią wymowną część jego ponad dwuletniej polityki, realizowanej wbrew polskim interesom, faktycznie je zdradzającej.(Por. m.in. moje internetowe nagranie „Zdrada Andrzeja Dudy”.)   
    Internautki i internautów, chcących porozmawiać ze mną na różne sprawy, zapraszam do przyjścia przed pałac prezydencki  już pół godziny przed manifestacją. Pozdrawiam serdecznie.
  

Jerzy Robert Nowak   8 grudnia 2017 r.

2 komentarze:

  1. Panie Profesorze, co tu się u diabła dzieje? O co tu chodzi?
    https://www.jta.org/2017/12/08/news-opinion/world/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister

    OdpowiedzUsuń
  2. czy odbył się ten marsz?

    OdpowiedzUsuń