))Zapraszamy na Oficjalną Stronę internetowa Jerzego Roberta Nowaka((

sobota, 29 sierpnia 2015

"Węgierska droga do zwycięstwa"

\

 Najnowszą książkę profesora Jerzego Roberta Nowaka "Węgierska droga do zwycięstwa" będzie można nabyć już w pierwszej połowie września. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.jerzyrobertnowak.com

Znajdą tam Państwo informacje o dostępnych książkach, sposobie

zakupu oraz nowościach czy promocjach.

Serdecznie zapraszamy.

1 komentarz:

 1. W lewicowo-liberalnych mediach straszy się nas „orbanizmem”, który rzekomo ma zapanować w Polsce po zwycięstwie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości. Jak wobec tego możemy rozumieć ów „orbanizm”? Czym nas straszą media?

  Straszą nie tylko media, ale także różni politycy. Wyróżniają się w tym między innymi Leszek Balcerowicz, bo polityka Orbana to program absolutnie przeciwny temu co robił u nas Balcerowicz, służąc interesom zachodniego kapitału.

  Orbana atakował również, za rzekomy nacjonalizm, Ryszard Petru – i to jeszcze zanim został liderem Nowoczesnej. Ów nacjonalizm miał polegać na tym, że Orban opodatkował zachodnie banki. Biedny Petru oczywiście współczuł bankom padającym „ofiarami” podatku. Dla mnie to jest wręcz żałosne.

  Orbana atakują także ludzie „Wyborczej”, przede wszystkim sam Adam Michnik, który w „Der Spiegel” potrafił go nawet przyrównać do Hitlera. Premiera Węgier atakował czerwony liberał, prof. Wojciech Sadurski, wywodzący się z resztą z czerwonych dynastii, który z kolei przyrównał Orbana do Mussoliniego i pisał o „małym, zbędnym kraiku” z wielką pogardą dla Węgier. Ja w polemice z nim przypomniałem, że ten „mały, zbędny kraik” umożliwił w 1939 wyjście ponad 140 tysięcy polskich uchodźców, w dużej mierze wojskowych – bez Węgier nie byłoby więc ani lotników polskich w bitwie o Anglię, ani dywizji generała Maczka. Co więcej, Węgry, mimo wielokrotnych nalegań, nie przepuściły przez swe terytorium wojsk niemieckich szykujących się do ataku na Polskę! Ale to wątek poboczny.


  Read more: http://www.pch24.pl/orbanizacja-polski--oby--,39939,i.html#ixzz3uQAqCvIn

  OdpowiedzUsuń